איך להרחיב את העסק שלך בעלות מינימאלית ?

אפליקציות ומערכות ניהול תוכן הכוללות קטלוגים אלקטרוניים היכולים לסייע לך להרחיב את עסקך ולתרום משמעותית להגדלת מכירותייך.
כל זה עם אותה כמות כוח אדם. היום בעולם המודרני, השימוש הוא בעיקר במכשירי טלפון חכמים ,SMART PHONE ובטבלטים לתחום העסקי.
בזכות חבילות התקשורת DATA המוזלות והרחבת רוחב פס השידור הבשילה וצמחה, דרך שיווקית חדשה.
הדרך החדשה שונה מהדרך המסורתית האיטית והמסורבלת.
השיטה  סוכן המכירות , מציג את מרכולתו בעזרת קטלוג נייר מודפס או מייל עם קישור למוצר ומציג מספר תמונות באיכות ירודה.

התהליך הנ”ל גורם מדי פעם לטעויות בהזמנה ,החל מסוג המוצר וכלה במחיר וויכוחים וטענות משני הצדדים, הינם דבר שבשיגרה .
הכול בגלל טעויות סוכנים או מכירה “באויר”. הסיבה האמיתית היא חוסר יכולת לקבל נתוני אמת על המלאי, מחיר ומבצעים מיוחדים לאותו רגע נתון.
לסוכן אין  תמיד מידע מאומת, מול נתוני העסק, הסוכן לא תמיד יכול להבטיח כי הזמנת הלקוח תצא לפועל.
אנחנו בית התוכנה אפליקציה מבינים ומכירים מקרוב את בעיות השיווק, למעלה מ 20 שנה אנו עוסקים ביעוץ והטמעת מערכות מידע עסקיות, שירותי  IT ,אבטחת מידע “צק פוינט” ומערכות תוכנה חברות מובילות במשק, אירגונים ממלכתיים ושאר מקצועות חופשיים.
אנחנו רוצים לעזור לך לבנות מערכת ידידותית, קלה לתפעול התפורה על פי מידותך.
לבית התוכנה אפליקציה מגוון חבילות תוכנה, בהוצאה חדשית קבועה החל מ 150 שח לחודש, אנחנו בטוחים כי כמות מכירות ואיכותן תגדל, כמות התקלות המנהלתיות תקטן משמעותית ובעיקר תחסך הוצאה מיותרת עבור שעות כוח אדם יקרות.

דוגמא : אפליקציה רב שימושית / סוכנים / קטלוג אלקטרוני למשתמש קצה.

לבית התוכנה אפליקציה לקוח ותיק. חברת שיווק גדולה בתחום אביזרי הספורט המפעילה כ – 18 משווקים עצמאיים וסוכנים שכירים .
הסוכנים מבקרים בצורה קבועה, בתדירות של פעם בשבוע אצל כל לקוח. מציגים לו קטלוגים נוצצים של מוצרי היבוא החדישים, בודקים עבורו את המלאי, מחיר המוצר וזמן האספקה.
לחברה היו בעבר מחשבים ניידים מסורבלים, היכולים להציג תמונת מצב “כמעט עדכנית”, אבל תמיד היה קיים פער זמנים ארוך, בין יצאת מבצע חדש או מוצר שנכנס זה הרגע למלאי הפיסי של החברה, לזמן בו עדכנו כל הסוכנים בפרטי המוצר או המבצע.
לאחר מספר פגישות בין נציגי הפיתוח של בית התוכנה אפליקציה, אופיין תהליך המכירה, הבנה מלאה במורכבות תהליך המכירה, החל מכניסת המוצר, פיסית למלאי היבואן ועד הצגתו ומכירתו ללקוחו הסופי.
שמירה מלאה על כל תהליכי החברה המקוריים, עם דגש על שיפור תהליכים, מעבר לשיווק אגרסיבי מודרני,בזמן אמת. על פי האפיון הנ”ל, נכתבה  מערכת אפליקציה מותאמת אישית ללקוח וזאת על בסיס פלטפורמה הבסיסית  StockNgo.
הפלטפורמה שפותחה בבית התכנה אפליקציה, מיועדת לעסקים הרוצים לעבור לשיווק אגרסיבי ומהיר. מה קורה היום בחברה? היום הרבה יותר טוב , התהליך היה לאורך מספר חדשים עד גמר הפיתוח וההטמעה .
לוח זמנים דחוס של 3 חודשי עבודה משותפת, הובילו לשיפור משמעותי בהליכי המכירה שהתקצרו משמעותית בכל היבט. מקליטת הסחורה במחסן ועד עדכונה המלא באפליקציית סוכני המכירות, לא עוברות אלא מספר שעות. מייד עם הקליטה הפיסית במחסן וקליטת התעודות במערכת הניהול, (חשבשבת, פיוריטי, סאפ ואינטגרל או מערכת ניהול מידע עם בסיס נתונים), מערכת המכירות האפליקציה StockNgo המוטמעת בבסיס הנתונים, דוגמת 24 שעות את המלאי ומעדכנת את האפליקציה הנמצאת בנקודות הקצה (מכשירי הסלולאר של הסוכנים).
כאשר נכנס מוצר חדש לשיווק, מערכת תוכנת קליטה פשוטה המותקנת במשרדי החברה, עוזרת בהכנת קטלוג מרהיב. תוך דקות ספורות בלבד,מתבצע עדכון מחירים ומבצעים ע”י מנהל המכירות והכול דקות ספורות לאחר הכניסה האלקטרונית למלאי. הסוכנים מעודכנים במוצרים החדשים ומבצעים שונים, הכל בזמן אמת.
 הסוכנים מציגים את “הסחורה” בטלפון הנייד או טבלט קל, מרגישים בטוחים במכירה, ויודעים בדיוק, מה כמות המלאי במחסן. הם יכולים לשריין סחורה, לסגור הזמנה ואפילו לחייב כרטיס אשראי. לחלק מהלקוחות הסופיים הגדולים של חברת השיווק ניתנו מערכות צפיה, מוגבלות, לצפיה בזמן אמת בקטלוג, מצב המלאי והמחיר העדכני. כמות העסקאות ואיכותן עלתה ב 25% מייד עם הכניסה לתהליך עם עליה חודשית.

התוכנה מתאימה גם למספר מצומצם של סוכנים ועד אלפים ולמעשה אין הגבלה ! חבילות השכרה נוחות ביותר והתאמה כמעט מידית לכל סוג מוצר או שירות !