פיתוח אפליקציות לאייפון

האייפון הוא ללא ספק אחד הסמארטפונים המקובלים ביותר בקרב צרכנים בעולם בכלל, וגם במשק הישראלי. קהל המעריצים שלו נשאר מבוסס ונאמן כך שלא נראה שזה עומד להשתנות. לכן פיתוח אפליקציות לאייפון הוא אופציה עסקית חשובה. במידה מסוימת עליונותו השיווקית של האייפון עולה גם על מיזם האנדרואיד של גוגל. לכן, חשוב ביותר לדאוג שהעסק שלכם יהיה מותאם-אייפון, ורצוי שההתאמה תתבצע באמצעות אפליקציה. כדאי להדגיש כאן שלא כל התאמה לנייד היא בהכרח אפליקציה. בעלי עסקים רבים בוחרים להסתפק באתר מותאם למיתוג העסק שלהם, ויש הבדל גדול בין אתר מותאם לבין אפליקציה כפי שתוכלו להיווכח מייד.

אתר מותאם לעומת אפליקציה

האתר המותאם הוא אתר נגיש ונוח לשימוש בטלפונים ניידים, זאת בהשוואה לאתר סטנדרטי שתוכנת עבור מחשבים שולחניים. יחד עם זאת, הוא עדיין מצריך הקלדת כתובת בדפדפן אינטרנט או חיפוש במנוע החיפוש. אפליקציה אינה מצריכה זאת כלל ועיקר: זו תוכנה שמציגה את השירותים של העסק שלכם ללא צורך בדפדפן ובאיכות טובה בהרבה משל האתר המותאם מבחינת מהירות, עיצוב ורזולוציה. באמצעות האפליקציה לקוחות יוכלו לבקר בעמודי האתר שלכם, להתעניין במוצרים ממנו ואף לרכוש אותם אונליין באמצעות שירות סליקה שתתממשק עם האפליקציה שלכם.

האפליקציה היא הכלי השיווקי המתפתח ביותר ברשת

בשל נגישותה ומהירותה, האפליקציה היא הדרך המומלצת ביותר לשווק את העסק שלכם. פיתוח אפליקציה לאייפון מתבצע על ידי בית תוכנה המחזיקה באנשי מקצוע עם רקע בתחום פיתוח התוכנה לסמארטפונים, תוך שימוש במאגרי מידע SQL ייעודיים למכשירים ניידים.

במאגרי המידע תוכלו לנהל מלאי, עובדים, לקוחות, ציבור-מתעניינים וספקים. ניהול חכם יאפשר לבית התוכנה לממשק את המאגר שלכם לחברה אחרת המעניקה שירותי רשימת תפוצה, באמצעותה תוכלו לשלוח הודעות מרוכזות לכל קבוצה מאנשי הקשר שלכם.

פיתוח אפליקציות לאייפון בבית התוכנה “אפליקציה”

פיתוח מבית “אפליקציה” יביא גם את האתר שלך לאתר משווק ומוכר בשוק. האפליקציות מתוצרת “אפליקציה” הינן מהירות, יעילות ותמיד ידידותיות למשתמש. החברה מקפידה להישאר תמיד בחזית ולהטמיע את כל החידושים, כך שנוכל לפעול באמצעות כל הכלים העומדים לרשותנו על מנת שהקריאות לשרת יהיו מהירות, ויתבצעו תוך שימוש במינימום משאבים.

בעלי עסקים, אמנים, כותבים ופרסומאים הבינו כבר מזמן את החשיבות שבפניה לקהל היעד שלהם באמצעות אפליקציה ייעודית. רוצים גם אתם? לפרטים נוספים אודות פיתוח אפליקציות לאייפון צרו קשר עם חברת “אפליקציה” באמצעות האתר!