אתרים

אתר תדמית

בבית התוכנה אפליקציה, נבנה לך אתר תדמית עם אופציה לגלריית תמונות, הנראה טוב מאי פעם. שימוש במערכות גרפיות מתקדמות וכתיבה בשפות מתקדמות יתנו לך, הלקוח, תוצאה מעולה. אתרי התדמית שלנו עושים את העבודה, קידום איכותי וטוב, שילוב והטמעת רשתות חברתיות כגון: Google+ ,Facebook,Twitter, לימוד מעמיק של צורכי הלקוח, הגדרה מדויקת של קהל המטרה עם חיתוך מדוייק של יתרונות הלקוח מול המתחרים וחיזוק אינטרנטי של תכנים מקוריים לקידום מהיר במנועי החיפוש יתן את התוצאה המבוקשת .בבית התוכנה אפליקציה בונים עבורך פתרון משולב להצגת העסק שלך בדפי אינטרנט.

אתר חנות

בניית והפעלת חנות מלאה הכוללת מערכת ניהול לסליקה ונשלטת ע”י הלקוח.

לאתר ממשק ניהול מלא עם קישוריות לכל חברות הסליקה הקיימות בשוק, המערכת יודעת להתחבר לספק הסליקה באופן אוטומטי.

ניתן להזין במערכת גם תוכנה בענן של חשבוניות אוטומטיות בשירות חיצוני (כמו קרדיט גארד, PayPal) וכל זאת ,עם חיבור מלא מסומכרן לאתר המכירות, באתרים שלנו קיימת האופציה שכל התהליכים יעשו באופן אוטומטי.

אופציה לאתר בתוך אתר, והכוונה למערכת בה ניתן ליצור אתר אב ומתחתיו עוד אתרים שמסונכרנים לאתר הראשי (סוג של פורטל יחודי) בניית פוטל עצמאי ויחודי לכל מטרה, כגון , פורטל דירות למתווכים, פורטל עסקים מקומי או פורטל שכונתי בה יופיעו העסקים באזור, הכל על פי הרעיון העסקי ועל פי צורכי הלקוח.

הקמה וניהול של חנויות באתרי מסחר עולמיים כגון איביי, EBAY או “אמזון” AMAZON, עיצוב מרהיב ,ניתוח עסקי של חנות איביי, הקמה ועיצוב, ניהול חשבון EBAY ותמיכה בתהליך ההקמה.

בית התוכנה אפליקציה יפתח עבורך הלקוח,  אתר עם מערכת ניהול תוכן קוד פתוח, מערכות Joomla, PHP BB, Word press, מצב בו אתה הלקוח נשאר תמיד עם אתר אותו תוכל לתחזק או לאחסן באופן חופשי בשוק ולא להיות “בן ערובה” של בית התוכנה

רעיון של מיליון דולר?

יש לך את סטארט אפ מיליון הדולר הבא ואתה לא יודע איך ומאיפה מתחילים? הצעד הראשון הוא – לדבר איתנו.

אפשר גם פשוט להתקשר