מי אנחנו

חברת אפליקציה או בשמה המקורי בית התוכנה אפליקציה , הוא עסק המתמחה בפיתוח אפליקציות משפרות תהליכים עסקיים. שפת הפיתוח הינה עבור אנדרואיד, OS אפל וטבלטים בתחום העסקי. אנו נעזור לך למקד ולשפר את החשיפה לקהל היעד שלך (קהל המטרה) ולהציג את עסקך ללקוחות שלעולם לא היית מגיע אליהם ללא חשיפה אינטרנטית. אנו בבית התוכנה אפליקציה נעזור לך להשיג שליטה טובה יותר על פרסום ושיווק המוצרים הנמכרים ולהביא לך פניות של לקוחות חדשים.


חברת אפליקציה הינה חברת תוכנה, בית התוכנה מקבוצת לנטרוניקס הפצה 1991 בע”מ. החברה הפועלת למעלה משני עשורים בתחום האינטגרציה העסקית, בתחומי השרתים, אבטחת מידע, CRM, גיבוים בענן. לחברה שרתים להשכרה תחת מעטפת ענן מאובטח ומגובה עם מכלול התכונות המשלים את צרכי הלקוח.לך הלקוח היתרון ברור , “מעטפת” מומחים תחת קורת גג אחת.

 

לחברה בסיס מקצועי רחב של למעלה מעשור עם צות עובדים ותיק ומנוסה המומחה בטיפול במערכות אינטרנטיות אוטמטיות, נסיון רב בשיפור תהליכים עסקיים ומעבר לעולם החדש .שימוש מאובטח הכולל שרותי ענן ושימוש בפייסבוק ככלי שיווקי.הקמת אתרי מכירות איכותיים שיביאו תוצאות וקידום מהיר בדרוג גוגל. בבית התוכנה אפליקציה ,פותחו מודולים מתדמים הכוללים תשלומים מאובטחים, קופה אוט’, חשבוניות ללא מגע יד אדם, שימוש ב PAYPAL עם אבטחה מבית CHECK POINT.

אנחנו נתרגם את אופי המכירות של עסקך, סוכנים, מתווכים, לקוחות קצה גדולים, לעבודה מול APP בה יקבל כל אחד מהגורמים בשרשרת המכירה, מידע מלא על המלאי, מוצרים בהנחה ומבצעים. הכל בלחיצת כפתור מכל מכשיר נייד בזמן אמת.

אפליקציה הינה חברת בת העוסקת בפיתוח אפליקציות וממשקי WEB פיתוח תוכנות לניהול מלאי, עובדים וסוכני שטח ואינטגרציה עם מערכות חומרה מורכבות.

צוות המפתחים הינו מהמיומנים בשוק, עם שנות ניסיון רבות ועבר עשיר, כל אחד בתחומו עם ראיה “מרחבית” הנוגעת לכל תחומי המחשוב. החברה עוסקת בפרויקטים לחברות מחשבים, בתי תוכנה ולקוחות סופיים.

אפליקציה , מתייחסת לשלב איפיון האפליקציה כשלב המרכזי והחשוב ביותר לפני פיתוח התוכנה, שלב זה מקנה לכל הגורמים את הכלים והיכולת לתכנן בצורה המדויקת והנכונה את התוכנה המתאימה ביותר לצורכיכם והזולה ביותר בהתאם.

בבית התוכנה אפליקציה פותחו מספר תוכנות מקוריות. איפיון וכתיבת אפליקציות יחודיות המשמשות כבסיס לפיתוח אישי עבור לקוחותינו וביניהם מוצר תוכנה מוביל. קטלוג מוצרים אינטרנטי StockNgo. המוצר הינו פתרון משלים לכל תהליכי המכירה בכל עסק , בעיקר עבור סוכנים. שימוש בכלי הנ”ל יעזור לך להרחיב בצורה משמעותית את קהל לקוחותיך, לכוון אותם למוצרים אותם הנך מעוניין למכור וזאת תוך שליטה מהטלפון החכם או הטבלט.

חברת אפליקציה מציעה לך פתרון מלא במקום אחד. One Stop Shop. החל משלב האפיון ועד הטמעה מלאה באתר הלקוח.

למוצרים שלנו ממשקים לתוכנת הניהול המרכזית בעסק.המטרה בממשק הינה קבלת נתוני אמת בכל רגע נתון, לחברה ממשקים לכל תוכנות הניהול המקובלות בשוק כגון: חשבשבת, חלונות, סיגמא, אקדיה תוכנה לניהול משרדי יהלומנים ולמעשה כל תוכנה בשוק הבנויה על בסיס הנתונים ORACLE SQL.


הצוות

סער אפוטה | מנכ”ל

מהנדס תוכנה,מתמחה בצד שרת מרצה ל Fullstack. מפתח צד שרת וצד לקוח, פיתוח אפליקציות אנדרואיד. מתמחה במגוון שפות פיתוח ובסיסי נתונים.

דרור שביט | מנהל מחלקת פיתוח

מהנדס תוכנה, נסיון של מעל 7 שנים בפיתוח במגוון שפות תכנות ובסיסי נתונים מומחה ASP ואלגוריתמים מורכבים.

צחי זוהר | מנהל פרויקטים

מעל 10 שנים של נסיון בניהול פרויקטים ומוצרים בחברות גדולות וקטנות צחי מנהל את הפרויקטים בבית התוכנה בצורה היעילה והטובה ביותר תוך צימצומים זמני הגשה וצמצום זמנים מיותרים ללא התפשרות על איכות.

קובי צמח | פיתוח תוכנה

מפתח צד שרת וצד לקוח עם נסיון של 4 שנים, מפתח במגוון שפות תכנות ואחראי לכמה מהפרוייקטים המעניינים בבית התוכנה

אדם ספאנקו | פיתוח תוכנה

מפתח צד שרת וצד לקוח עם התמחות לצד לקוח, 3 שנים נסיון בפרויקטים פיננסיים מאתגרים ומעניינים, מפתח במגוון שפות פיתוח ובסיסי נתונים.

מאור כחלון | אנדרואיד

פיתוח אנדרואיד והשתתפות במספר פרויקטים חלקם ממשלתיים וגדולים עם דגש על אבטחה ומהירות ריצה של האפליקציות. מאור בעל נסיון של 3 שנים ומאחוריו כבר עשרות פרויקטים מרשימים.

רעות שצמן | ניהול משרד

כל העסק היה מתמוטט ללא רעות!!! מנהלת את הלוגיסטיקה ביד רמה ועושה הכל עם חיוך.

לקוחות ממליצים

המלצת הלקוח:

אנחנו במקורות עובדים עם בית תוכנה אפליקציה כבר כ 5 שנים ותמיד היו קשובים לדרישותינו וביצעו את העבודה בצורה היעילה והמקצועית ביותר.

גיל גרוסקופ, מנהל מרחב מרכז.

המלצת הלקוח:

בתחילת הדרך הגעתי לבית תוכנה אפליקציה עם רעיון למחשבון פיננסי אחד, כיום יש למערכת שלנו מעל ל 15 מחשבונים שכולם בעלי אלגוריתמיקה מורכבת. תודה לבית תוכנה אפליקציה על המקצוענות והחשיבה מחוץ לקופסה.

דוד רויטמן, מנכ”ל PWAYS

המלצת הלקוח:

תודה לבית תוכנה אפליקציה ובמיוחד לקובי שליוו אותנו מהאפיון של המערכת עד סיומה כולל הרצת פיילוט ועדיין מלווים אותנו בצורה מלאה. גם כשהעלנו רעיונות חדשים בית התוכנה היה תמיד פתוח וקשוב והציג את הפתרונות הטובים ביותר

הדר , מנכ”ל

הפרויקטים שלנו